Servis

Spuštění a uvedení automatických kotlů do provozu

Automatické kotle VERNER A251 a A501 jsou za odpovídající poplatek uváděny do provozu výhradně vlastními, profesionálně vyškolenými techniky nebo certifikovaným servisním partnerem, který je k tomuto úkonu pravidelně a odborně školen. Jedině tím Vám můžeme zaručit odborné uvedení do provozu a optimální nastavení automatického kotle dle Vašich požadavků. Při této příležitosti Vám potvrdíme záruční list a samozřejmě Vás také podrobně zaškolíme a seznámíme s obsluhou.

 

Garanční prohlídky

Pravidelné servisní prohlídky automatických kotlů VERNER A251 a 501 jsou prvním předpokladem pro dlouhodobý, ekologicky šetrný a ekonomický provoz těchto kotlů. Proto je pro zachování záruky nutné provést garanční prohlídku do 12 měsíců od uvedení do provozu a poté je společností VERNER doporučeno prohlídku provádět každý rok. Garanční prohlídku provádí vlastní, profesionálně vyškolení technici nebo certifikovaný servisní partner, který je k tomuto úkonu pravidelně a odborně školen. Termín garanční prohlídky vždy předem domluvte s našimi pracovníky nebo s obchodním partnerem, který Vám automatický kotel uváděl do provozu.

 

Montáž příslušenství

Nedílnou součásti servisních služeb společnosti VERNER je montáž vhodného příslušenství ke kotlům na kusové dřevo, k automatickým kotlům a také k interiérovým kotlům. Instalaci je možné provést při uvedení výrobku do provozu, případně objednat později. Mezi tento sortiment patří například GSM komunikace k automatickým kotlům, spalinový ventilátor, regulátor komínového tahu, ale i krbové nářadí apod. S volbou vhodného příslušenství Vám samozřejmě pomůže náš vyškolený personál.

 

Záruční opravy

Na všechny výrobky značky VERNER je poskytována zákonná záruční lhůta na finální výrobky, ale i na náhradní díly. U vybraných výrobků je záruka na kotlové těleso prodloužena na 7 let. Případné opravy v záruční době jsou prováděny vlastními vyškolenými techniky nebo certifikovaným servisním partnerem v krátkém čase a zcela zdarma. U automatických kotlů jsou případné opravy prováděny výhradně vlastními profesionálně vyškolenými techniky nebo certifikovaným servisním partnerem, který je k tomuto úkonu pravidelně a odborně školen. Podmínkou pro poskytnutí bezplatné záruční opravy je dodržení výrobcem stanovených záručních podmínek pro provoz zařízení. Proto se včas informujte o záručních podmínkách jednotlivých výrobků.

 

Pozáruční servis

Případné opravy výrobků VERNER po uplynutí záruční lhůty jsou prováděny v co možná nejkratším čase vlastními vyškolenými techniky nebo certifikovaným servisním partnerem. Nedílnou snahou společnosti VERNER je zajišťovat náhradní díly minimálně 10 let a to i na výrobky, které byly vyráběny v minulosti a již nejsou v současném výrobním sortimentu.

 

Seznam obchodních a servisních partnerů